Medarbeiderne er den viktigste ressursen i selskapet.
Vår styrke er først og fremst at vi alle er dedikert og gjør hva vi kan for å å oppfylle våre kunders ønsker og behov.

Teamet vårt 

Per-espen Kjellmann Geonord Rigelmap

Per-Espen Kjellmann

Daglig leder

perespen@geonord.no

90 93 82 16

Bjørnulf Kjellmann UAS pilot landmåler

Bjørnulf Kjellmann 

Nestleder/ 
Faglig leder Marine tjenester

buk@geonord.no 

46 80 45 75
 

Anita Kjellmann

Anita Kjellmann

Avdelingsleder Bygg og Anleggsteknikk

anita@geonord.no

95 20 71 73

Vibeke A.
Kjellmann

HMS-koordinator

vibeke@geonord.no

97 53 54 70

Tone Holten Geolog skredvurdering geoteknisk

Tone 

Holten

Avdelingsleder Geoteknikk/

tone@geonord.no
94 86 09 20

Stine.jpeg

Stine Maleen T. Hagen

Assisterende avdeligsleder, geoteknikk/lab ansvarlig

stine@geonord.no
90 76 87 40

Mohammad Sadegh Shahmirzadi

Geotekniker

mss@geonord.no

Stine Aae

Sjømåler

stine.aae@geonord.no

Stian Simensen Fotogrammetri Landmåling

Stian 

Simensen

Salgsansvarlig
RigelMap

stian@geonord.no

95 77 85 92

Bjørn Berg Landmåler Geonord

Bjørn 

Berg

Landmåler/GIS/NVDB

bjorn@geonord.no

41 22 14 27

Michal Banasik

Bartosz Flisikowski

Landmåler

bartosz@geonord.no

45 39 72 14

Landmåler

michal@geonord.no

Jan Chomicki

Landmåler

jan@geonord.no

Iwo Widelski rigelmap

Iwo 

Widelski

Avdelingsleder Utvikling og Daglig leder OriOne

iwo@geonord.no

48 64 91 90

Adrian Bocianowski GeoNord

Adrian 
Bocianowski

GIS / Utvikler GIS i OriOne
 

abocianowski@orione.no

+48 783 088 452 

Marcin Mróz

Programmerer

mmroz@orione.no

Bartlomiej Sierzputowski

Marcin Mróz

Programmerer

mmroz@orione.no

Michał Warski

Programmerer

mwarski@orione.no

Tomasz Gosławski

120194988_666152527341718_1247255207395254482_n.jpg

Jan-Erik

Knutsen

Boreleder

jan-erik@geonord.no

95 91 77 16

Roy Tore Sara

Grunnborer

roytore@geonord.no

97 58 10 44

Tom Inge Henriksen

Boreleder

tom@geonord.no

46 66 42 78

Kim Rune Sandnes 

Grunnborer

kim@geonord.no

95 12 28 63