Medarbeiderne er den viktigste ressursen i selskapet.
Vår styrke er først og fremst at vi alle er dedikert og gjør hva vi kan for å å oppfylle våre kunders ønsker og behov.

Teamet vårt 

Per-espen Kjellmann Geonord Rigelmap

Per-Espen Kjellmann

Daglig leder


Med 2 årig Teknisk Fagskole og over 30 års erfaring innen B/A bransjen. 

perespen@geonord.no

90 93 82 16

Bjørnulf Kjellmann UAS pilot landmåler

Bjørnulf Kjellmann 

Nestleder/ 
Faglig leder Sjøbunnsmåling

 

Bakgrunn fra IT og Landmålerutdanning fra Gjøvik Ingeniørhøgskole. UAS Pilot

 

buk@geonord.no 

46 80 45 75
 

Anita Kjellmann

Anita Kjellmann

Regnskapsfører

Med ingeniørutdanning  fra Narvik og Gjøvik ingeniørhøgskoler 

anita@geonord.no

95 20 71 73

Eva Kjellmann GeoNord Landmåling Rigelmap

Eva 

Kjellmann

Kontormedarbeider

 

Lang erfaring innen fakturering og arkivering

eva@geonord.no

41 67 36 15

Tone Holten Geolog skredvurdering geoteknisk

Tone 

Holten

Avdelingsleder Geoteknikk/
Geologi 

Bachelorutdanning innen geologi. 

tone@geonord.no
94 86 09 20

Stine.jpeg

Stine Maleen T. Hagen

Assisterende avdeligsleder, geoteknikk

Bachelor i geologi og
master i Miljøgeologi. 

stine@geonord.no
90 76 87 40

Fang Cai (Klara)

Fagleder Geoteknikk

Phd. Geotekniker fra NTNU. Har lang erfaring med geotekniske vurderinger og prosjektering.

 

kfc@geonord.no 

  

Stian Simensen Fotogrammetri Landmåling

Stian 

Simensen

Salgsansvarlig
RigelMap

Ingeniørutdanning fra høgskolen på Gjøvik. 
UAS pilot

stian@geonord.no

95 77 85 92

Bjørn Berg Landmåler Geonord

Bjørn 

Berg

Landmåler/GIS/NVDB

Landmålerutdanning fra Gjøvik Ingeniørhøgskole.
Jobber mot B/A sektoren. Erfaring med FKB og NVDB

bjorn@geonord.no

41 22 14 27

Pawel Kwasnik

Bartosz Flisikowski

Landmåler/Dronepilot

 

Lang erfaring fra B/A bransjen i Europa

bartosz@geonord.no

45 39 72 14

Landmåler/Dronepilot

 

Lang erfaring fra B/A bransjen i Europa

pawel@geonord.no

45 39 64 22

Tore Kjellmann Geonord geoteknisk undersøkelse landmåling

Tore 

Kjellmann

Ansvarlig Utstyrspark

Ansvarlig for kontroll og vedlikehold av utstyrspark. Er også sjåfør av båt og lastebil ute på våre oppdrag

tore@geonord.no

90 52 25 87

Iwo Widelski rigelmap

Iwo 

Widelski

Avdelingsleder Utvikling

Masterutdanning innen GIS fra Polen. Ansvarlig for utvikling av RigelMap

iwo@geonord.no

48 64 91 90

Adrian Bocianowski GeoNord

Adrian 
Bocianowski

GIS / Utvikler GIS

 

Team manager i vårt polske selskap OriOne.
Programmering og implementering av nye løsninger.

 

abocianowski@orione.no

+48 783 088 452 

Marcin Mróz

Programmerer

 

Programvare utvikler i vårt polske selskap OriOne 

 

 


 

mmroz@orione.no

+48 539 907 032 

Ole Stian Wilhelmsen Geoteknisk undersøkelse

Ole Stian

Wilhelmsen

Fagansvarlig Laboratorium

Ingeniørutdanning ved Høgskolen i Narvik. 

Erfaring innen B/A bransjen.

ole@geonord.no 

91 69 86 42 

120194988_666152527341718_1247255207395254482_n.jpg

Jan-Erik

Knutsen

Boreleder

Lang erfaring med drift av borerigg og har arbeidet lenge i B/A bransjen. 

jan-erik@geonord.no

95 91 77 16

Tom Inge Henriksen

Grunnborer

Utfører boretekniske operasjoner i felt.

tom@geonord.no

46 66 42 78

Kim Rune Sandnes 

Grunnborer

Utfører boretekniske operasjoner i felt.

kim@geonord.no

95 12 28 63