Medarbeiderne er den viktigste ressursen i selskapet.
Vår styrke er først og fremst at vi alle er dedikert og gjør hva vi kan for å å oppfylle våre kunders ønsker og behov.

Teamet vårt 

Per-Espen Kjellmann

Daglig leder/
Faglig leder B/A


Med 2 årig Teknisk Fagskole og over 30 års erfaring innen B/A bransjen. 

perespen@geonord.no

90 93 82 16

Bjørnulf Kjellmann 

Nestleder/ 
Faglig leder Sjøbunnsmåling

 

Bakgrunn fra IT og Landmålerutdanning fra Gjøvik Ingeniørhøgskole. UAS Pilot

 

buk@geonord.no 

46 80 45 75
 

Fan

Jia

Geotekniker

Mastergrad fra NTNU og København. Han utfører geotekniske vurderinger og prosjektering.

 

fan.jia@geonord.no 

 45 91 93 24

Anita Kjellmann

Regnskapsfører

Med ingeniørutdanning  fra Narvik og Gjøvik ingeniørhøgskoler 

anita@geonord.no

95 20 71 73

Iwo 

Widelski

Leder Utvikling

Masterutdanning innen GIS fra Polen. Ansvarlig for utvikling av RigelMap

iwo@geonord.no

48 64 91 90

Ole Stian

Wilhelmsen

Fagansvarlig Laboratorium

Ingeniørutdanning ved Høgskolen i Narvik. 

Erfaring innen B/A bransjen.

ole@geonord.no 

91 69 86 42 

Tone 

Holten

Fagansvarlig Geoteknisk/
Geolog 

Bachelorutdanning innen geologi. Hun har oppgaver innen skredvurdering, stabilitet og geoteknisk undersøkelse

tone@geonord.no
94 86 09 20

Charlotte

Alexandersen

Salg- og Markedsansvarlig

Fagbrev innen Salgsfaget, Kontor- og Administrasjon. Flere år erfaring innen IT- og kommunikasjon.

charlotte@geonord.no

90 74 05 52

Eva 

Kjellmann

Kontormedarbeider

 

Lang erfaring innen fakturering og arkivering

eva@geonord.no

41 67 36 15

Stefhan

Jonas

Systemutvikler 

Bachelor innen IT og 8 år erfaring innen utvikling. Jobber med utvikling av Rigelmap

stefhan@geonord.no

91 18 55 14

Bjørn 

Berg

Landmåler

Landmålerutdanning fra Gjøvik Ingeniørhøgskole.
Jobber mot B/A sektoren. Erfaring med FKB og NVDB

bjorn@geonord.no

41 22 14 27

Jan-Erik

Knutsen

Boreleder

Lang erfaring med drift av borerigg og har arbeidet lenge i B/A bransjen. 

jan-erik@geonord.no

95 91 77 16

Tore 

Kjellmann

Ansvarlig Utstyrspark

Ansvarlig for kontroll og vedlikehold av utstyrspark. Er også sjåfør av båt og lastebil ute på våre oppdrag

tore@geonord.no

90 52 25 87

Stian 

Simensen

Fagansvarlig Anleggsteknikk

Ingeniørutdanning fra høgskolen på Gjøvik. 
UAS pilot

stian@geonord.no

95 77 85 92

Adrian 
Bocianowski

Leder GIS / Utvikler GIS
Landmåler 

 

Ansvarlig for utviklingen av det polske selskapet OriOne og forskning og implementering av nye løsninger.
 

abocianowski@orione.no

+48 783 088 452 

RigelMap_02_edited.png

Konsulentfirma med kartlegging, oppmåling og geoteknikk som spesialitet

© 2020 GeoNord as

  • Facebook
  • YouTube